4en3rgY Romania
Am o problema :D 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Am o problema :D

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Am o problema :D Empty Am o problema :D Sam 06 Apr 2013, 07:47

ZuZu*

ZuZu*Membru

Am cumparat un program care poate sa redirectioneze vizitatori de oriunde Very Happy Dar are o defectiune : ca la 4en3rgy nu este domeniu regulat (forum gratuit) trebuie sa fie ceva gen ori .tk,.ro .com .it .net .biz etc Very Happy Deci daca putem face un efort sa schimbam aceasta fata a formului ar fi perfect Very Happy

Pot dona 1 euro Smile Viorele : daca esti client romtelecom uite aici domeniu gratuit la 3 euro lunar Cool Click aici :P

Cum ziceam pot dona 1 euro Very Happy pentru domeniu :X La semnatura este id meu de mess :P Dati un copy si adaugati-ma si putem vorbi acolo Very Happy Nu are rost sa facem spam intr-un topic doar pentru propunerea mea ....

Daca veti spune ceva gen : de ce nu ai pus-o la propuneri si sugestii va anunt ca nu e o propunere ci e un topic pentru a afla mai multe pareri Very Happy :P

2Am o problema :D Empty Re: Am o problema :D Sam 06 Apr 2013, 11:40

Viorel

ViorelFondator

Bravo vad ca esti de treaba !

3Am o problema :D Empty Re: Am o problema :D Sam 06 Apr 2013, 12:22

Snaky

SnakyMembru

Ar fi frumos domeniu .ro

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.