4en3rgY Romania
Counter Strike Merdiso  2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Counter Strike Merdiso

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Counter Strike Merdiso  Empty Counter Strike Merdiso Dum 27 Mar 2011, 10:37

Viorel

ViorelFondator

Download: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Size : 486.25 MB

CS Merdiso 1.6 este cel mai complex Counter-Strike 1.6 aparut pana acum, fiind compatibil cu toate serverele nonsteam.
Counter-Strike Merdiso 1.6 cuprinde urmatoarele:
-skinuri imbunatatite ale tuturor armelor din joc, incluzand aici si bomba,cutitul, grenazile,fumingenele si lacrimogenele
-sunete realistice ale armelor, redate la o calitate inalta, incluzand aici si un alt radio
-texturi HD ale hartilor, precum ar fii cs_assault, de_aztec, de_cbble, de_dust2, de_inferno, de_train
-un nou meniu, cu o noua melodie care se potriveste cu atmosfera
-o noua interfata, apropiata de CS Source, aflandu-se aici si un radar cu sigla Apple
-grafica sporita care se aseamana in unele cadre cu CS Source
-cerinte mici de sistem raportate la grafica redata, mai ales la hartile mari (si cele oficiale)
-o serie de bugg-uri fixate, majoritatea pe partea de sunet, unde CS-ul mereu a avut probleme
setarile potrivite pentru majoritatea jucatorilor, referindu-ma in special la volumul jocului, ratele acestuia, senzitivitatea si multe altele

Game Information:

Platforma: PC
Gen: First Person Shooter (FPS)
Data lansarii: 7 Februarie 2009


I.Cerinte minime de sistem :
- Procesor: Intel Pentium 3 @ 1Ghz / AMD Athlon 1700+
- Memorie: 256MB DDR @ 266 Mhz RAM
- Placa grafica: nVIDIA GeForce 4 MX400 64mb / ATI 8500 (R200) 64mb
- Spatiu pe Hard-Disk: 1.2GB

2Counter Strike Merdiso  Empty Salut Mier 13 Apr 2022, 20:44

Addrian Fan Cs

Addrian Fan CsMembru

Mai merge cs-u,il mai are careva? Mad ?

3Counter Strike Merdiso  Empty Re: Counter Strike Merdiso Mier 01 Feb 2023, 14:34

bLacKy

bLacKyModerator Global

Merge Linkul a fost actualizat!

4Counter Strike Merdiso  Empty Re: Counter Strike Merdiso Lun 24 Iul 2023, 17:30

kRoko#

kRoko#Membru

black te rog eu frumos daca mai poti sa il repui sau oricine nu am apucat sa il iau Crying or Very sad Crying or Very sad imi doresc mult rau versiunea asta a lui veche daca puteti sa ma contactati pe fb Doaga Adrian sau pe discord sub numele de Iordanian#6477 pentru ca nu pot fi mereu on pe forum dar voi incerca ! Va-rog eu frumos sa imi dati mesaj daca l-ati recuperat iara Crying or Very sad :-BD



Ultima editare efectuata de catre kRoko# in Lun 24 Iul 2023, 17:31, editata de 1 ori (Motiv : corectare)

5Counter Strike Merdiso  Empty Re: Counter Strike Merdiso Lun 07 Aug 2023, 22:37

mihai

avatarVIP

kRoko# a scris:black te rog eu frumos daca mai poti sa il repui sau oricine nu am apucat sa il iau Crying or Very sad Crying or Very sad imi doresc mult rau versiunea asta a lui veche daca puteti sa ma contactati pe fb Doaga Adrian sau pe discord sub numele de Iordanian#6477 pentru ca nu pot fi mereu on pe forum dar voi incerca ! Va-rog eu frumos sa imi dati mesaj daca l-ati recuperat iara Crying or Very sad :-BD

Salut [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link],

Cu o mică căutare pe google, am găsit exact ceea ce dorești: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

6Counter Strike Merdiso  Empty Re: Counter Strike Merdiso Joi 10 Aug 2023, 22:49

kRoko#

kRoko#Membru

Am tot cautat si eu pe google si nimic... Cel mai probabil Viorel sau Black are versiunea aia veche

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.