4en3rgY Romania
[CERERE STAFF] MrConte 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[CERERE STAFF] MrConte

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1[CERERE STAFF] MrConte Empty [CERERE STAFF] MrConte Mier 24 Aug 2011, 17:27

ςσηтє!

ςσηтє!Membru

Nume: Simon Claudiu
Nick: MrConte
Vârstă: 14 ani si jumatate
Localitate: Cluj - Napoca
Rank actual:
Helper
Rank dorit: Super Moderator / Moderator . Mentionez ca ma pricep bine la acest rank.Ma ocup de forum foarte bine si cu acest rank imi voi petrece mai mult timp pe forum!
De ce vrei această
funcţie: O vreau foarte mult deoarece vreau sa ma ocup de membrii si de toti de pe acest forum. Cel mai mult mi-as acorda timpul pt. forum , post-uri etc. O sa ma ocup si de ceilalti angajati ai forum-ului .
Contact: claws_evil_kido@yahoo.com
Poţi petrece 2/3 ore zilnic pe forum: Da normal , cum spuneam imi petrec jumate din timp pe forum , poate o sa mai lipsesc o zi cum am lipsit azi , am avut probleme cu Sistemul de Operare!
Mesaje
Postate: 58 (momentan)

2[CERERE STAFF] MrConte Empty Re: [CERERE STAFF] MrConte Mier 24 Aug 2011, 18:12

★™Răzvan™★

★™Răzvan™★Membru

[CERERE STAFF] MrConte 963773125
De pe partea mea ai pro dar sa vedem ce zic si cei mari...

3[CERERE STAFF] MrConte Empty Re: [CERERE STAFF] MrConte Mier 24 Aug 2011, 18:42

Love

LoveMembru

Eu am muncit mult Pt Rank Nu dau nici Pro nici contra alege Trojan si raDonBlaK sntem prieteni buni dar deja stafful e prea mare....sa zicem : :pro :

4[CERERE STAFF] MrConte Empty Re: [CERERE STAFF] MrConte Mier 24 Aug 2011, 20:43

ςσηтє!

ςσηтє!Membru

Multumesc celor care dau PRO . O sa vedem care e decizia domnului administrator!

5[CERERE STAFF] MrConte Empty Re: [CERERE STAFF] MrConte Mier 24 Aug 2011, 21:09

trojan4u[:X]

trojan4u[:X]Administrator

Frate Nu Ai Nici 100 Mesaje Nu Cred Ca Meriti Moderator Dar Fie O Sa Faci Mai Multe Cred , Daca Nu vei Face Sa Stii Ca Vei Degrada Deci : :pro :

6[CERERE STAFF] MrConte Empty Re: [CERERE STAFF] MrConte Mier 24 Aug 2011, 21:17

Viorel

ViorelFondator

:acceptat :ts:

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.