4en3rgY Romania
Prognoze meteo exacte pentru planificarea unei vacante reusite – tutorial 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Prognoze meteo exacte pentru planificarea unei vacante reusite – tutorial

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Viorel

ViorelFondator

]Salut prieteni, in tutorialul de azi o sa va prezint un serviciu meteo, acesta se numeste AccuWeather si este apreciat de toata lumea datorita preciziei sale, este prezent pe aproape toate telefoanele mobile de ultima generatie cu widget-uri meteo care mai de care mai interesante, astazi nu vom prezenta serviciile de pe dispozitivele mobile, vom aduce vremea pe desktop.
Exista si alte servicii pe piata insa AccuWeather este mai serios si mai precis decat alte servicii de prognoza meteo, nu degeaba marii producatori de dispozitive apeleaza la serviciile AcuuWeather in numar din ce in ce mai mare.
Fie ca plecam in concediu sau doar la strand, vrem sa stim cum o sa fie vremea, daca se poate din ora in ora, AccuWeather ne ofera prognoze amanuntite pentru un concediu de succes, fara surprize.
In acest tutorial mi-am imaginat ca voi pleca pe litoralul Romanesc, intr-o statiune oarecare, pentru asta am apelat la serviciul AccuWeather pentru vremea din constanta, am primit tot felul de detalii, de la prognoza pe ore pana la prognoze detaliate pe o saptamana sau chiar pe 15 zile.
Cu AccuWeather vacanta noastra poate fi una reusita cu vreme frumoasa vara si/sau zapada din belsug iarna.
Nu uitati, daca aveti sugestii, reclamatii sau completari nu ezitati sa scrieti pe rubrica de comentarii, de-asemenea daca intilniti pe rubrica de comentarii un user care are o problema si puteti sa-l ajutati, nu ezitati s-o faceti, numai asa putem face locul asta mai bun.
Sursa:videotutorial

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.