4en3rgY Romania
Păreri Despre comunitatea www.4en3rgY.com 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Păreri Despre comunitatea www.4en3rgY.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Viorel

ViorelFondator

După cum spune Titlul, aștept câteva păreri din partea dvs, pentru comunitatea 4en3rgY Smile

Mersi !

Lucifer

avatarMembru

5 - Tema
7 - Aranjarea categoriilor
8,5 - Activitate in vizite
6 - Fara activitate membrii

O nota finala : 5,5 .

Vizitator

avatarVizitator

având în vedere că nu activez, după cum spune și @Lucifer, sunt de acord cu el. :-BD

trojan4u[:X]

trojan4u[:X]Administrator

Tema - 8
Vizite - 10
Activitate Membri - 7

In rest Imi place acest forum !
Viorel mult succes , eu mereu voi fi alaturi (Varu :exe )

SFlorian

SFlorianMembru

Sunt inca nou aici, dar categoric este de apreciat faptul ca exista "viata" pe acest forum. Gasesc destul de greu forumuri cu discutii recente. De aceea ma bucur ca v-am gasit Idea

NergaL

NergaLVIP

SFlorian a scris:Sunt inca nou aici, dar categoric este de apreciat faptul ca exista "viata" pe acest forum. Gasesc destul de greu forumuri cu discutii recente. De aceea ma bucur ca v-am gasit Idea

Salutare! Ne bucuram ca te-ai inregistrat pe forumul nostru si speram sa ramai alaturi de noi. Smile

NergaL

NergaLVIP

:closed

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.