4en3rgY Romania
Propunere '' Icon verificat '' 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Propunere '' Icon verificat ''

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Propunere '' Icon verificat '' Empty Propunere '' Icon verificat '' Mar 29 Aug 2017, 14:59

Lucifer

avatarMembru

Nume: Popazul
Propunere: Petrut
Poza (daca este nevoie): Propunere '' Icon verificat '' Captur18
Cu ce ne va ajuta: Eu zic ca e necesar pentru staff si de exemplu pentru zona suport sa vezi in cine sa ai incredere sa oferi niste date sau chesti dastea .

2Propunere '' Icon verificat '' Empty Re: Propunere '' Icon verificat '' Dum 03 Sept 2017, 15:07

bLacKy

bLacKyModerator Global

Pro ! Dar cine o sa se ocupe de asta ? :roll:

3Propunere '' Icon verificat '' Empty Re: Propunere '' Icon verificat '' Dum 03 Sept 2017, 20:19

Vizitator

avatarVizitator

bLacKy a scris:
Pro ! Dar cine o sa se ocupe de asta ? :roll:
administratorii poate adăuga acest cod de „verified”, este doar un cod js, care merge amplasat în topic-uri, căci dacă îl pui în index, se pune de 2 ori...

4Propunere '' Icon verificat '' Empty Re: Propunere '' Icon verificat '' Dum 03 Sept 2017, 20:36

S.W.A.T

S.W.A.THelper

Are cineva acest cod ?

5Propunere '' Icon verificat '' Empty Re: Propunere '' Icon verificat '' Dum 03 Sept 2017, 20:37

Vizitator

avatarVizitator

îl am eu codu, dar propunerea trebuie să fie acceptată...

6Propunere '' Icon verificat '' Empty Re: Propunere '' Icon verificat '' Dum 03 Sept 2017, 20:55

S.W.A.T

S.W.A.THelper

Poti Posta aici Codul?

7Propunere '' Icon verificat '' Empty Re: Propunere '' Icon verificat '' Dum 03 Sept 2017, 21:04

Lucifer

avatarMembru

Codul e perfect functional , de cod ma ocup eu !

@S.W.A.T , codurile contin linkuri externe , iar fara acordul unui membru staff nu are ce sa posteze ia automat warn si el si tu !

8Propunere '' Icon verificat '' Empty Re: Propunere '' Icon verificat '' Dum 03 Sept 2017, 23:39

NergaL

NergaLVIP

Eu nu pot intra pe PC pentru câteva zile. Îi poți da codul lui Viorel sa-l bage el.

9Propunere '' Icon verificat '' Empty Re: Propunere '' Icon verificat '' Lun 04 Sept 2017, 15:48

Lucifer

avatarMembru

Ok oricum se va proiecta o tema de mine , si o sa fie codul direct mine .

10Propunere '' Icon verificat '' Empty Re: Propunere '' Icon verificat '' Mar 05 Mar 2019, 01:31

Viorel

ViorelFondator

:closed

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Propunere
» Propunere
» Propunere
» Propunere
» Propunere !

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.