4en3rgY Romania
Counter-Strike 1.6 Romania v1.0 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Counter-Strike 1.6 Romania v1.0

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Counter-Strike 1.6 Romania v1.0 Empty Counter-Strike 1.6 Romania v1.0 Joi 24 Mar 2011, 00:46

Viorel

ViorelFondator

Counter-Strike 1.6 ROMANIA v1.0

A aparut versiunea 2.0! Click Aici pentru detalii!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

» Autor : yoonutz
» Versiune : v1.0
» Data lansarii : 22 Iunie 2009

» Info :

  • Jocul contine cateva harti noi, pe langa cele default, wad-uri noi, sunete noi, skinuri de arme noi, modele de playeri noi, platforma cu 'lista de servere, optiuni, joc nou' a fost schimbata, background-ul, melodia din fundal si multe altele pe care va las sa le descoperiti voi. Acesta mai contine si Masterserver-ul oficial al CSS (Counter Strike Servers), care de obicei gaseste o suta de severe in doar cateva secunde.

  • De asemenea jocul este partial tradus in limba romana, urmand ca in versiunile urmatoare sa fie in proportie de 90-95% .


  • Informatii KIT instalare :


* Este in format setup.exe.
* Are marime de 307 MB.
* Tradus in romana inafara de erori in proportie de 100%, cu erori 80%.
* Instalat, jocul are 621 MB.

Astept parerile/comentariile voastre fie PRO ori CONTRA, mai ales ma intereseaza daca vreti sa schimb modelele echipei CT, deoarece nu prea imi place calitatea texturii modificate de mine.

Descarcare : Download neTDrive

Sper sa va placa ! Este primul CS modificat de mine !

» Poze :

1. M4A1 -> Click!
2. AK47 -> Click!
3. AWP -> Click!
4. Deagle -> Click!
5. USP -> Click!
6. Cutit -> Click!
7. Background -> Click!
8. Lista servere -> Click!
9. Echipa CT -> Click!
10. Echipa T & glock -> Click!
11. Bomba -> Click!
12. Ostatici -> Click!

Sper ca ajunge!

» Note :

Daca va cere CD-key umpleti toate casutele cu litera A (ex: AAAA-AAAA-AAAA-AAAA).

Nu sunt responsabil pentru daunele aduse PC-ului de catre acest joc! Jocul este testat si nu are niciun fel de eroare!

===================UPGRADE===================

» M-am apucat de v2.0 :

23 iunie 2009 - Am modificat radarul vechi transparent si cel solid cu unul nou gen 'steagul romaniei'. Click pentru imagine!
23 iunie 2009 - Am schimbat explozia grenazii HE cu una noua, deoarece asta mi se pare mai spectaculoasa. Click pentru imagine!
23 iunie 2009 - Am schimbat culoarea muzzleflashului cu una noua. Click pentru imagine!
25 iunie 2009 - Jocul este tradus acum in proportie de 90% in limba romana.
26 iunie 2009 - Am adaugat un chenar cu FPS (Frames Per Second) in coltul din dreapta jos, astfel incat puteti vedea daca jucati CS 'calumea' sau nu... Cel mai bine este sa aveti aproximativ 100 fps. Click pentru imagine!
26 iunie 2009 - Am mai tradus lucruri minore.
3 iulie 2009 - Buguri minore, si alte chestii ce nu permiteau folosirea cheat-urilor/coadelor rezolvate!
10 iulie 2009 - Bunnyhop script adaugat in joc! Ca sa dezactivati/activati bunnyhop-ul apasati tasta "J" in joc. Nu trebuie sa scrieti 'exec bunnyhop.cfg' in consola, deoarece el se activeaza singur imediat la intrarea in joc!
3 august - Mici modificari.

Au aparut probleme ulterior, imi pare rau, data lansarii amanata pentru 15 august.

Am decis sa las modelele de arme default neschimbate pentru a preveni cresterea fps-ului si a avea un joc mai bun, mai pe scurt modelele sunt la fel ca in v1.0 si vreau ca, Counter-Strike Romania sa arate ca, Counter-Strike-ul clasic si nu unul modificat gen extraterestru... cu multe skinuri aiurea bagate care scad fps-ul... Neutral Sper ca m-ati inteles.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.