4en3rgY Romania
 [Fotbal] Becali condamna Peluza Sud 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[Fotbal] Becali condamna Peluza Sud

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 [Fotbal] Becali condamna Peluza Sud Empty [Fotbal] Becali condamna Peluza Sud Dum 15 Ian 2012, 19:35

KiddOx <3.

KiddOx <3.Membru

Jandarmeria a dat vina pe fani stelisti si dinamovisti pentru violentele de azi noapte de la Universitate. Becali spune ca si el i-a vazut pe cativa fani stelisti care apartin de Peluza Sud.
Becali si galeria Stelei CONDAMNA Peluza Sud pentru violentele de la Universitate! Vezi cum a reactionat patronul Stelei

Gigi Becali spune ca a vazut mai multi suporteri stelisti violenti din Peluza Sud aseara la Universitate:

"Am vazut persoane din Peluza Sud. Sunt vreo 20 de insi care nu stiu de cine sunt manipulati", a declarat Patronul Stelei la Romania TV.

Vezi pe [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] imagini incredibile cu protestele de aseara din Bucuresti

Tot pe Peluza Sud a dat vina pentru violente si Gheorghe Mustata, seful galeriei Stelei:

"Pe noi nu ne intereseaza aceste manifestatii spontane. Suntem oricum prea mici pentru o palarie asa mare. Va spun sincer, noi am incurajat aseara Steaua '86, in meciul caritabil organizat pentru fetita lui Iosif Rotariu, iar apoi am mers intr-un club sa sarbatorim. Am inteles si eu ca ar fi fost niste baieti care stau intr-o anumita parte a stadionului, pe cel identificat de Jandarmerie il si stiu din auzite. Dar nu vreau ca acesti oameni sa mai fie identificati cu galeria Stelei. Noi, cei de la Peluza Nord suntem galeria Stelei si nu vreau sa fim asociati cu astfel de proteste. Ne pasa doar de fotbal si de incurajarea echipei sau protestarea impotriva legilor abuzive facute contra suporterilor", a spus Mustata pentru Adevarul.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.