4en3rgY Romania
Cerere - Cerere intrare in staff 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cerere intrare in staff

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cerere - Cerere intrare in staff Empty Cerere intrare in staff Mier 13 Iul 2011, 13:26

KoSmYn

KoSmYnMembru

Nume: Cosmyn
Nick: KoSmYn
Vârstă: 14 ani
Localitate: Rm.Sarat
Rank actual: Membru
Rank dorit: Moderator-sau atceva
De ce vrei această funcţie: pt. a ajuta forumul
Contact: Y!M: cs_kosmyn
Poţi petrece 2/3 ore zilnic pe forum: daca intru in staff voi sta peste 3 ore
Mesaje Postate: 3 deocamdata dar voi face Wink
P.S: unii cred ca ma stiu dupa forumul GLOBAL4UM

2Cerere - Cerere intrare in staff Empty Re: Cerere intrare in staff Mier 13 Iul 2011, 14:07

bItIk

bItIkMembru

: :pro :

3Cerere - Cerere intrare in staff Empty Re: Cerere intrare in staff Mier 13 Iul 2011, 14:09

Viorel

ViorelFondator

Te Stiu Frate Esti De Treaba din Partea Mea un Super Moderator !!! Sa Nu Uiti ca trebu sa faci posturi si sa ai o activitate buna !!!

4Cerere - Cerere intrare in staff Empty Re: Cerere intrare in staff Mier 13 Iul 2011, 14:10

bItIk

bItIkMembru

raDonBlaK a scris:Te Stiu Frate Esti De Treaba din Partea Mea un Super Moderator !!! Sa Nu Uiti ca trebu sa faci posturi si sa ai o activitate buna !!!

Mare Mare Mare Dreptate Wink :acc: :ts:

5Cerere - Cerere intrare in staff Empty Re: Cerere intrare in staff Mier 13 Iul 2011, 14:13

KoSmYn

KoSmYnMembru

Deci primesc?

6Cerere - Cerere intrare in staff Empty Re: Cerere intrare in staff Mier 13 Iul 2011, 14:14

bItIk

bItIkMembru

Da Very Happy

7Cerere - Cerere intrare in staff Empty Re: Cerere intrare in staff Mier 13 Iul 2011, 15:04

trojan4u[:X]

trojan4u[:X]Administrator

Il Cunosc E Un Tip de Treaba PRO SUPER MODERATOR !

8Cerere - Cerere intrare in staff Empty Re: Cerere intrare in staff Mier 13 Iul 2011, 15:06

Viorel

ViorelFondator

:acc: :ts:

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.