4en3rgY Romania
Metin - probleme la logare metin-dmg 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

probleme la logare metin-dmg

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Metin - probleme la logare metin-dmg Empty probleme la logare metin-dmg Vin 01 Iul 2011, 11:30

Viorel

ViorelFondator

Salut, dupa ce imi scriu contul si parola imi apare: "You could not register for unknown reasons.BAN" daca e vorba de un ban? vreau sa stiu dc? am mai putin de 24 ore de cand joc si sigur nu e vorba de un hack, singurul lucru pe care l-am facut e sa bag pkmode cand eram la shop facandu-mi itemele! dar la regulile metin-dmg nu zice nimic de pkmode, asa ca vreau si eu un raspuns cu privire la caracterul: Einstein ca nici la banlist nu apar am incercat sa iau legatura cu un helper / sgm chiar si cu ownerul dar ownerul nu raspunde niciodata, sgm e prea ocupat, helperul nu e online o.O, ms, bafta, paste fericit! macar de injuram, da nici asta n-am facut.. xD

2Metin - probleme la logare metin-dmg Empty Re: probleme la logare metin-dmg Vin 05 Aug 2011, 14:45

trojan4u[:X]

trojan4u[:X]Administrator

:ts:

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.