4en3rgY Romania
forum - Caut forum pentru creatiile mele  2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Caut forum pentru creatiile mele

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1forum - Caut forum pentru creatiile mele  Empty Caut forum pentru creatiile mele Sam 15 Apr 2017, 08:38

Ionut.™

Ionut.™Membru

Anunt !

Caut un forum populat pentru temele mele IPB.Board si multe altele ...
- Acesta trebuie sa contina o categorie doar a mea cu care sa imi fac activitatea.
- Vizite + o reclama in index
- Sa aiba macar 25 vizite si activitate de 10 membrii


Site-ul care imi va oferii cerintele de mai sus va fii sponsorizat de mine cu o tema IPB.Board gratis extrasa la alegere si un bost de 2 - 3 vizite.

Toate cele bune, astept oferte

NergaL

NergaLVIP

Salutare!

1. Nu ai voie sa postezi aici fara acordul unui administrator.
2. Părerea mea este sa iti faci un forum special pentru asta sau daca nu de ce nu iti faci o categorie speciala pe forumul tau.
3. Sincer m-ar interesa acest "proiect" dar nu ar ajuta cu nimic forumul decât cu câteva vizite în plus zic eu.

Nush ce sa zic...sa vedem ce parere are si Viorel in legătură cu asta.

3forum - Caut forum pentru creatiile mele  Empty Re: Caut forum pentru creatiile mele Mier 19 Apr 2017, 19:38

Lucifer

avatarMembru

Recomand ! Face o treaba excelenta cand vine vorba de teme !

NergaL

NergaLVIP

:closed + COS.

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.