4en3rgY Romania
forum - Cum arata user-ii forum-ului ? 2z8bv910
Welcome To 4EN3RGY Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

4en3rgY Romania


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cum arata user-ii forum-ului ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Cum arata user-ii forum-ului ? Lun 27 Feb 2012, 13:45

mendedaudinchina =DD

mendedaudinchina =DDMembru

In acest topic as vrea ca fiecare user (activ) sa isi una o poza de a lui (cum arata ) !Eu incep primul :
[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

2forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Lun 27 Feb 2012, 14:58

Viorel

ViorelFondator

[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]



Ultima editare efectuata de catre raDonBlaK in Lun 27 Feb 2012, 15:16, editata de 4 ori

3forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Lun 27 Feb 2012, 15:02

mendedaudinchina =DD

mendedaudinchina =DDMembru

nu se vad pozele tale radon

4forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Lun 27 Feb 2012, 15:05

Viorel

ViorelFondator

Cum Nu Se vad ! La Mine Se Vad ! Intru depe Opera !

5forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Lun 27 Feb 2012, 15:11

trojan4u[:X]

trojan4u[:X]Administrator

[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

6forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Lun 27 Feb 2012, 21:03

C0aaaaieeeeeeee

C0aaaaieeeeeeeeMembru

Da mie imi place radonblak cum sade la trenajoare Laughing

Domnule Franky aici postati poze nu comentati pentru ca altii s-ar putea simti neglijati !

7forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Lun 27 Feb 2012, 21:54

Viorel

ViorelFondator

Laughing Acuma sa te vad pe tine :-W

8forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Mar 28 Feb 2012, 08:38

C0aaaaieeeeeeee

C0aaaaieeeeeeeeMembru

Nu am poze cu mnie in pc ,dar in curand voi une vreo doua aici !

9forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Mar 28 Feb 2012, 08:41

DarkD3sign

DarkD3signMembru

[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

EU ! :>Very Happy<:

10forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Mar 28 Feb 2012, 09:14

Vizitato

avatarVizitator

Mesaj Sters de Catre raDonBlaK

11forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Mar 28 Feb 2012, 09:15

Vizitato

avatarVizitator

Mesaj Sters de Catre raDonBlaK

12forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Mar 28 Feb 2012, 09:34

Vizitato

avatarVizitator

Mesaj Sters de Catre raDonBlaK

13forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Mar 28 Feb 2012, 16:38

Viorel

ViorelFondator

Imi cer Skuze !



Ultima editare efectuata de catre raDonBlaK in Mar 28 Feb 2012, 16:46, editata de 1 ori

14forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Mar 28 Feb 2012, 16:45

mendedaudinchina =DD

mendedaudinchina =DDMembru

Va rog sa nu mai postati comentarii despre pozele altora !

15forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Vin 02 Mar 2012, 14:28

C0aaaaieeeeeeee

C0aaaaieeeeeeeeMembru

:YMPEACE:

16forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Vin 02 Mar 2012, 16:50

mendedaudinchina =DD

mendedaudinchina =DDMembru

Franky daca mai postezi o data altceva decat ce am spus(rugat)eu il voi ruga pe radon sa iti dea +1 warn !

17forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Cum ? Mier 26 Iun 2013, 16:50

BlueChaos

BlueChaosMembru

:conrez:

[Doar administratorii au dreptul sa vada aceasta imagine]

 

18forum - Cum arata user-ii forum-ului ? Empty Re: Cum arata user-ii forum-ului ? Mier 19 Noi 2014, 18:40

PRO*

avatarMembru

Imi explicati si mie de ce nu merge sa va vad pozele ? Smile)

Continut sponsorizat


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

 

Copyright @ 2010-2024 by 4en3rgY ~> All rights reserved.